РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Имам нужда от помощ!!!
Автор: ПетяАлексиева 
Дата:   27-09-11 18:13

Здравейте. Този сайт винаги ми е бил изключително полезен и съм намирала отговор на много въпроси свързани с цветята и дома. Сега имам нужда от помощ за едно градинско цвете, с което не съм сигурна как да постъпя. Лошото е, че дори не му знам името за да потърся повече информация. Тук съм разгледала всички цветя и не мога да го открия. Имам снимки и се надявам да ми кажете как мога да ги кача да ги видите, за да може евентуално да ми помогнете, ако и вие го имате. Ще съм ви много благодарна за помощта. [smile]
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: rumivankova 
Дата:   28-09-11 15:24

Здравей Петя! Отвори си пощата.
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: astra1951 
Дата:   12-08-13 13:16

Момичета, интересувам се от Хоя и как да си поръчам. Имейлът ми е astra1951@abv.bg Благодаря



Публикацията е редактирана (12-08-13 13:18)
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: деситка 
Дата:   22-01-14 14:53

Здравейте,имам проблем с бегония Ескаргот. От известно време постоянно пуска нови листенца и като престоят два, три дена изсъхват и окапват, т.е не може да се развие ново листо. Държа я на светло, поливам умерено, не позволявам нито да е много влажна почвата, нито пък да е прекалено суха. И не мога да разбера защо се получава така. Отглеждам и други бегонии,но само с тази имам проблем. моля за помощ.
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: julya 
Дата:   26-01-14 09:45

Здравейте.От скоро съм във този форум ,но тъй като имам проблеми с орхидеите реших да пиша. 1.Имам едно мъниче-дендробиумче с 3 цветчета и нагоре върхът изсъхна до горното цветче .Въпроса ми е да го режа ли сухото или така да си е? 2Една фаленопсис вече 2-3 години не цъфти.Какво да я правя? 3По колко пъти годишно цъфти онцидиума? Ако някой може да ми отговори .Благодаря.
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: julya 
Дата:   26-01-14 10:13

Относно бегонията погледни дали не се показват корени през дупките на саксията отдолу .Ако има такива значи е за пресаждане и за това капят листата.



Публикацията е редактирана (26-01-14 10:23)
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: деситка 
Дата:   28-01-14 11:09

Благодаря, Юлия!
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: Krisi06 
Дата:   30-01-14 13:30

По листата и цветовете на хибискуса има бели мушички (може би е белокрилка).Забелязах,че летят,но засега не са заразили другите цветя.С какво да третирам цветето?
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: ilenka 
Дата:   06-02-14 10:36

Julya, пиши ми на пощатата elenadg@abv.bg
Мисля, че ще мога да ти помогна с някои съветчета за орхидейката Фаленопсис.
Отговори на това съобщение
 Re: Имам нужда от помощ!!!
Автор: ton 
Дата:   11-02-14 16:12

измийте,го,с,хладка,вода.аз,така,си.мия.лимона.може,да,сложите,и,малко,сапун.клавиатурата,миза,подмяна,и,затова,пиша,с,точки,и,запетайки.
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  [1]     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook