РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: pelovska 
Дата:   30-07-09 14:28





Публикацията е редактирана (30-07-09 14:43)
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: lidiqna 
Дата:   30-07-09 14:52

здравейте и от мен аз съм Лидия от Хасково съм на 22 омъжена с дъщеря на 2 и 7 месеца,радвам се 4е ме приутихте при вас
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: kazakova 
Дата:   30-07-09 21:35

Здравейте на новите цветенца за тези който не ме познават аз съм Веси омъжена с един син на почти 18годин живея в гр.Любимец.[smile] Лидия с теб сме съгражданки преди да се омъжа живеех в Хасково
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: bobolino1971a 
Дата:   30-07-09 22:22

Привет на всички цветенца!Аз съм Деси от Стара Загора,Разведена,но от 3 години живея с чудесен мъж,имам син на 19 години и сина на мъжа ми-на 13 години.Приятно ми е сред вас.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: kamipan 
Дата:   31-07-09 10:18

Здравейте[smile]
Добре Дошли на всички Нови Цветенца и Добре Заварили на всички по-стари участници във форума!!! Аз съм Камелия от София, ползвам сайта от две години но представянето ми във форума е от скоро. Просто сега не работя и имам време за всичко което се харесва на мен. Пожелавам Ви да се чувствате добре и да сте активни във форума. ilimili, аз също съм на 40, съпругът ми ме нарича Цветоболна(разболях се като ми умря Гарденията, миналата година), а синът ми е на възраста на твоя.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: didi5 
Дата:   01-08-09 20:58

здравейте,аз сам Диана на 29 години от село Гаврил Геново ,област Монтана,работя в хранителен магазин,обичм цветятя и ми е приятно да се запознаем.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: бадема 
Дата:   01-08-09 22:39

[smilie25] Привет и от мен,виждам,че и по-старите/във форума де/ казват няколко думи за себе си. Да не се цепя от "колектива" ще приветствам новодошлите и ще се представя с няколко думи:Казвам се Еми-бадеми от Варна,син вече на 18 [smilie11] тук съм от март,рядко отсъствам /много ми липсвахте/ обикновенно съм редовна. Радвам се много,че ви намерих и станах част от едно цветно общество! Много обичам дворчето с розите където живея и да се грижа за всякакви цветенца. [smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: vili.mi6o 
Дата:   02-08-09 01:04

Здравейте любители на цветята.Казвам се Вили и съм от Варна.Живея във вила с голям двор и не мога да побера всички цветя които ми харесват.Тези дни ще Ви покажа моите творения.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: бадема 
Дата:   02-08-09 01:08

[smilie25] Привет Вили,добре дошла,и аз съм от Варна - вилна зона,Ален мак!Дано тук ти хареса!!![smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: vili.mi6o 
Дата:   02-08-09 01:15

Много ми харесва този сайт и отдавна исках да се включа .Аз живея на Траката на края на Виница.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: kds679 
Дата:   02-08-09 08:12

Здравейте на всички! Аз съм Илияна, на 40 години, от гр. Генерал Тошево, Добричко. Имам двама сина и съпруг, който също като мен обича цветята- особено кактусите. Често и двамата използваме ника си, за да коментираме в сайта! Радвам се, че съм сред вас![smile] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: vili.mi6o 
Дата:   03-08-09 17:39

Еми надявам се да се видим и обменим опит.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: mukky 
Дата:   03-08-09 18:06

Здравейте!
Мисля, че е редно наново да се представя, защото известно време отсъствах, пък и виждам, че има много нови цветолюбци.
Аз съм Мукадес /викат ми Муки/ от гр.Ардино на 53 години съм със съпруг,дъщеря,син и внук на 15 год.
Прекарвам много хубаво време с този сайт и с тия прекрасни хора. Много обичам цветята и грижите за тях.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: eli1203 
Дата:   03-08-09 18:48

Здравейте казвам се Елена на 35 г.съм. В момента живея в Пловдив (от 8 години), но съм израстнала в Казанлък. Семейна съм. Имам дъщеря на 6 години и тя катомен обича цветята (оособено от както посещавам този сайт [smilie3] ).
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   16-08-09 13:34

[smilie25] Привет Ели,добре дошла при нас! Дано ти е приятно,Пловдивската компания е голяма,и става все по-голяма!!![smilie18]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: didi5 
Дата:   16-08-09 18:07

Приятно ми е да се запозная с всички,както знаете отскоро съм в сайта,всички сте прекрасни цветари
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   16-08-09 20:21

[smilie25] Е Диди,само толкова ли? Кажи от къде си,с какво се занимаваш?...други интереси?Домашни любимци?Сподели с нас,моля!!![smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: iana-k 
Дата:   18-08-09 21:25

Здравейте,аз съм Яна от Варна омъжена с двама сина.Радвам се да се запознаем.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: liljana 
Дата:   19-08-09 10:21

Добре дошли-аз съм Лиляна от Пловдив[smilie6] [smilie6] [smilie6] [smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: severina 
Дата:   19-08-09 18:09

здравейте и от мен,аз съм Радослава и съм от Пловдив-страхотен сайт![smilie24] напишете тук URL на снимката

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danaila75 
Дата:   20-08-09 14:29

здравейте и от мен-Данаила от Перник.Почти цялото ми време е ангажирано с отглеждането на почти двегодишния ми син,които си има и по-голяма кака,а в малкото свободно време сам в градината ,замислила някоя нова идея.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   20-08-09 14:39

[smilie24] Привет на новодошлите! Яна,скоро пак ще имаме среща,заповядай! Еми [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Trencheva 
Дата:   20-08-09 15:03

Здравейте цветенца!
казвам се Юлия и съм от Благоевград. На 43 години, семейна с двеи деца на 23 и 17 години. Обичам цветята, но почти нямам време за тях. постоянно съм ангажирана. Вече съм решила,че ще им отделям повече време. Форума е страхотен. радвам се да се запозная в всички вас.
весел и слънчев ден
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: rumivankova 
Дата:   22-08-09 12:44

Аз съм Румяна от с.Николово-Русенско.От 3 години живеем в къща,и съм се родила.Няма ограничение да отглеждам цветя,само дето още не мога да събера всички красиви цветя в моята градина.[smile] [smile] [smile]
Омъжена съм имам 3 деца и 1 внук,който много обичам!!!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Liliii 
Дата:   22-08-09 13:08

Здравейте! Аз съм Лили. От Дупнишкото село Ресилово.[smilie25]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook