РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: igabeva 
Дата:   28-07-09 16:40

[smile] Каня новите съфорумци да се представят в тази тема с няколко изречения.
Казвам се Илиана , от Пловдив съм , на 52 години , семейна .[smilie25]

Публикацията е редактирана (28-07-09 20:30)
Отговори на това съобщение
 Re: Да се представим
Автор: rusoliavka 
Дата:   28-07-09 17:13

zdraveite kazvam se tania i sym ot varna bih gelala da se zapoznaia sys vsi4ki a ako ima ot varna moge i li4no izvinete za pravopisa no v nai skoro vreme 6te obyrna na kirilica
Автор: dani_7 
Дата:   28-07-09 17:31

Здравей Таня,
Добре дошла, има много цветенца от Варна, ще се запознаеш с тях...Аз съм Дани от скоро съм в сайта и много ми харесва...От Пловдив съм,но живея във Варна от 5г ,веднага щом се регистрирах имаше събиране на Варненските цветенца, естественно присъствах и съм много очарована от всички, ще се убедиш на следващата среща!!!

Автор: rossiros 
Дата:   28-07-09 18:55

az sum rosi ot sofiq na 38 semeina s dve deca zdraveite na vsi4ki[smile]
Автор: petq0505 
Дата:   28-07-09 19:59

Публикацията е редактирана (13-11-09 13:14)
Автор: nadetoabromova 
Дата:   28-07-09 20:29

Здравейте приятелки тук ще сте добре ще видите като сред свои ,ние се обичаме и подкрепяме взаимно понякога с думи понякога с мисъл кой с каквото може [smile]
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Дата:   28-07-09 20:54

здравеите, казвам се Таня и съм от Варна ще се радвам да се запознаем
Автор: димкаК 
Дата:   28-07-09 21:51

здравейте и от мен-казвам се Димка на 39 години съм от Пазарджик,семейна ,имам двама сина на 17 и 18 години.обичам цветята и гоблените.
Автор: dani_7 
Дата:   28-07-09 22:27

ДОБРЕ ДОШЛИ,
На всички нови цветенца, радвам се да се запознаем...Приятно изкарване!!!

Автор: nikolidis 
Дата:   28-07-09 22:58

Здравейте и от мен аз съм Николай от Кърджали и съм на 25 години радвам се да се запознаем пожелавам ви готино изкарване в сайта !
Автор: dimovastefka 
Дата:   28-07-09 23:00

Чудесно е,че любителите на цветя се увеличават. Добре дошли на новите цветарки. Аз съм от старите в този сайт но да се представя пак- Стефка Димова-52 годишна,от с.Писанец,Русенска обл.Баба на 4 внучета.Обичам всякакви цветя!
Автор: El4eto76 
Дата:   29-07-09 10:40

Аз съм Елица от Шумен! Приятно ми е!
Автор: babi4ka 
Дата:   29-07-09 13:29

Казвам се Лилия, на 61 г. съм.
Автор: jivkatodorova 
Дата:   29-07-09 13:38

Здравей Лилия и добре дошла!Аз съм Живка и съм от 3 месеца тук.Ще си прекараш приятно ако обичаш цветята - сигурна съм

Автор: nehi 
Дата:   29-07-09 13:44

аз съм от старите в този сайт казвам се нехибер и съм от гр РУСЕ омъжена с дъщеря на 15 години обичам цветята и ми е много интересно да науча всичко за тях,а за новодошлите цветарки им пожелавам успех
Автор: janan 
Дата:   29-07-09 14:17

Здравейте аз съм Жана от Бургас на 37 години и тук е невероятно! очарована съм
Автор: Layla 
Дата:   29-07-09 14:21

Добре дошли на новите цветарки[smile] , аз съм Албена на 32 от Русе, от няколко дни съм тук и мога да кажа , че е страхотно [smilie24]
Автор: iriana64 
Дата:   29-07-09 14:32

Здравейте, казвам се Ириана на 45 години съм от София. Пиша във форума от около месец и половина Няколко пъти съм искала съвети и винаги съм получавала точни и бързи отговори, за което съм много благодарна. [smile]
Автор: pelovska 
Дата:   29-07-09 15:18

Приятно ми е и на мен да ви се представя.Лилия от гр. Свищов. Семейна с 14 годишен син. Много се радвам, че Ви открих. Ще съм често в сайта.
Автор: ilimili 
Дата:   29-07-09 22:50

Привет и от мен-Илиана от Пловдив,68-ми набор,омъжена,цветоболна,майка на 14-годишен син и 10-годишна дъщеря.
Автор: mimiko_6226 
Дата:   30-07-09 09:25

здравейте аз съм Мария от Сливен която се изгуби за известно време от форума [smile]
Автор: mimiko_6226 
Дата:   30-07-09 09:42

къде сте бе момичета толкова много искам да се свърж[smilie11] а с вас
Автор: nadq1976 
Дата:   30-07-09 10:26

Публикацията е редактирана (30-07-09 10:37)
Автор: frumi 
Дата:   30-07-09 12:03

Привет и от мен аз съм Румяна и съм от Карлово [smile]
Автор: flora_07 
Дата:   30-07-09 14:15

Привет Лилия! Аз съм Снежана/flora_07/от Варна.Ти от къде си?
Добре дошли на всички нови цветенца.

Публикацията е редактирана (11-11-09 11:48)
Автор: pelovska 
Дата:   30-07-09 14:28

Публикацията е редактирана (30-07-09 14:43)
Автор: lidiqna 
Дата:   30-07-09 14:52

здравейте и от мен аз съм Лидия от Хасково съм на 22 омъжена с дъщеря на 2 и 7 месеца,радвам се 4е ме приутихте при вас
Автор: kazakova 
Дата:   30-07-09 21:35

Здравейте на новите цветенца за тези който не ме познават аз съм Веси омъжена с един син на почти 18годин живея в гр.Любимец.[smile] Лидия с теб сме съгражданки преди да се омъжа живеех в Хасково
Автор: bobolino1971a 
Дата:   30-07-09 22:22

Привет на всички цветенца!Аз съм Деси от Стара Загора,Разведена,но от 3 години живея с чудесен мъж,имам син на 19 години и сина на мъжа ми-на 13 години.Приятно ми е сред вас.
Автор: kamipan 
Дата:   31-07-09 10:18

Здравейте[smile]
Добре Дошли на всички Нови Цветенца и Добре Заварили на всички по-стари участници във форума!!! Аз съм Камелия от София, ползвам сайта от две години но представянето ми във форума е от скоро. Просто сега не работя и имам време за всичко което се харесва на мен. Пожелавам Ви да се чувствате добре и да сте активни във форума. ilimili, аз също съм на 40, съпругът ми ме нарича Цветоболна(разболях се като ми умря Гарденията, миналата година), а синът ми е на възраста на твоя.
Автор: didi5 
Дата:   01-08-09 20:58

здравейте,аз сам Диана на 29 години от село Гаврил Геново ,област Монтана,работя в хранителен магазин,обичм цветятя и ми е приятно да се запознаем.
Автор: бадема 
Дата:   01-08-09 22:39

[smilie25] Привет и от мен,виждам,че и по-старите/във форума де/ казват няколко думи за себе си. Да не се цепя от "колектива" ще приветствам новодошлите и ще се представя с няколко думи:Казвам се Еми-бадеми от Варна,син вече на 18 [smilie11] тук съм от март,рядко отсъствам /много ми липсвахте/ обикновенно съм редовна. Радвам се много,че ви намерих и станах част от едно цветно общество! Много обичам дворчето с розите където живея и да се грижа за всякакви цветенца. [smilie25]
Автор: vili.mi6o 
Дата:   02-08-09 01:04

Здравейте любители на цветята.Казвам се Вили и съм от Варна.Живея във вила с голям двор и не мога да побера всички цветя които ми харесват.Тези дни ще Ви покажа моите творения.
Дата:   02-08-09 01:08

[smilie25] Привет Вили,добре дошла,и аз съм от Варна - вилна зона,Ален мак!Дано тук ти хареса!!![smilie24]
Дата:   02-08-09 01:15

Много ми харесва този сайт и отдавна исках да се включа .Аз живея на Траката на края на Виница.
Автор: kds679 
Дата:   02-08-09 08:12

Здравейте на всички! Аз съм Илияна, на 40 години, от гр. Генерал Тошево, Добричко. Имам двама сина и съпруг, който също като мен обича цветята- особено кактусите. Често и двамата използваме ника си, за да коментираме в сайта! Радвам се, че съм сред вас![smile] [smilie24]
Дата:   03-08-09 17:39

Еми надявам се да се видим и обменим опит.
Автор: mukky 
Дата:   03-08-09 18:06

Здравейте!
Мисля, че е редно наново да се представя, защото известно време отсъствах, пък и виждам, че има много нови цветолюбци.
Аз съм Мукадес /викат ми Муки/ от гр.Ардино на 53 години съм със съпруг,дъщеря,син и внук на 15 год.
Прекарвам много хубаво време с този сайт и с тия прекрасни хора. Много обичам цветята и грижите за тях.
Автор: eli1203 
Дата:   03-08-09 18:48

Здравейте казвам се Елена на 35 г.съм. В момента живея в Пловдив (от 8 години), но съм израстнала в Казанлък. Семейна съм. Имам дъщеря на 6 години и тя катомен обича цветята (оособено от както посещавам този сайт [smilie3] ).
 Re:
Дата:   16-08-09 13:34

[smilie25] Привет Ели,добре дошла при нас! Дано ти е приятно,Пловдивската компания е голяма,и става все по-голяма!!![smilie18]
 Re:
Автор: didi5 
Дата:   16-08-09 18:07

Приятно ми е да се запозная с всички,както знаете отскоро съм в сайта,всички сте прекрасни цветари
 Re:
Дата:   16-08-09 20:21

[smilie25] Е Диди,само толкова ли? Кажи от къде си,с какво се занимаваш?...други интереси?Домашни любимци?Сподели с нас,моля!!![smilie25]
Автор: iana-k 
Дата:   18-08-09 21:25

Здравейте,аз съм Яна от Варна омъжена с двама сина.Радвам се да се запознаем.
 Re:
Автор: liljana 
Дата:   19-08-09 10:21

Добре дошли-аз съм Лиляна от Пловдив[smilie6] [smilie6] [smilie6] [smilie24]
 Re:
Автор: severina 
Дата:   19-08-09 18:09

здравейте и от мен,аз съм Радослава и съм от Пловдив-страхотен сайт![smilie24] напишете тук URL на снимката

Re:
Автор: danaila75 
Дата:   20-08-09 14:29

здравейте и от мен-Данаила от Перник.Почти цялото ми време е ангажирано с отглеждането на почти двегодишния ми син,които си има и по-голяма кака,а в малкото свободно време сам в градината ,замислила някоя нова идея.
 Re:
Дата:   20-08-09 14:39

[smilie24] Привет на новодошлите! Яна,скоро пак ще имаме среща,заповядай! Еми [smilie25]

Re:
Автор: Trencheva 
Дата:   20-08-09 15:03

Здравейте цветенца!
казвам се Юлия и съм от Благоевград. На 43 години, семейна с двеи деца на 23 и 17 години. Обичам цветята, но почти нямам време за тях. постоянно съм ангажирана. Вече съм решила,че ще им отделям повече време. Форума е страхотен. радвам се да се запозная в всички вас.
весел и слънчев ден
Автор: rumivankova 
Дата:   22-08-09 12:44

Аз съм Румяна от с.Николово-Русенско.От 3 години живеем в къща,и съм се родила.Няма ограничение да отглеждам цветя,само дето още не мога да събера всички красиви цветя в моята градина.[smile] [smile] [smile]
Омъжена съм имам 3 деца и 1 внук,който много обичам!!!
 Re:
Автор: Liliii 
Дата:   22-08-09 13:08

Здравейте! Аз съм Лили. От Дупнишкото село Ресилово.[smilie25]
 Re:
Автор: mukky 
Дата:   22-08-09 13:09

Руми, ние за това сме в този сайт - да си помагаме и споделяме.
Ако желаеш ще имаш всичко, което и ние имаме, за да направиш градина с много цветя.
 Re:
Автор: rumivankova 
Дата:   22-08-09 18:22

Казвам се Румяна и съм от село Николово-Русенско.Живея в къща от 3 години.Много ми харесва,защото мога да отглеждам много цветя,ама не всички цветя на земята.[smilie25].Семейна съм имам 3 деца и 1 внук на 2,7 години.На 47 години съм.
Автор: katq6814 
Дата:   22-08-09 20:00

здравеите.казвам се катя от пловдив на41 години. много ми беше приятно на срещата.[shtrak]
 Re:
Дата:   22-08-09 20:16

[smilie24] Добре дошли момичета!!!Еми[smilie25]

Re:
Автор: nevidimata 
Дата:   22-08-09 22:03

Здравейте! Аз съм Таня от град Карнобат! Приятно ми е да се запозная със всички вас! на 36 години съм и много обичам цветята. Семейна съм и имам една дъщеря на 16 години!
 Re:
Дата:   22-08-09 22:06

Здравей ,Таня ! Радвам се ,че вече си видима ...[smilie25] приятно ми е да се запознаем , Илиана съм.

Публикацията е редактирана (22-08-09 22:27)
 Re:
Дата:   22-08-09 22:18

[smilie24] Привет Таня,радвам се да се запознаем,да се забавляваме заедно![beer]
Автор: genoveva1972 
Дата:   23-08-09 20:41

Здравейте казвам се Геновева от Добрич семейна сьм с две палави момчета на 6 и 14 години.Нова сьм в сайта и се надявам да намеря много приятели.[smile]
 Re:
Дата:   23-08-09 22:20

Здравей Геновева идобре дошла при нас.Аз също съм от Добрич от 35 години живея във Варна но често си ходя до родния град.На 6.9.от13ч.пред делфинариома имаме сбирка.Изкарваме си забавно и си разменяме цветя.Ще се радвам ако имаш възможност да дойдеш.Казвам се Вили.
 Re:
Дата:   23-08-09 22:22

Здравей, Геновева! Добре дошла и приятно да си прекарваш в сайта ...[smile]
 Re:
Дата:   23-08-09 22:43

[smilie25] Привет Геновева,добре дошла при нас - цветенцата!!!Ще се радваме,ако успееш за срещата,следи темата във форума до галерия и ако не можеш сега,някой друг път!!![smilie25]
 Re:
Автор: debyra 
Дата:   24-08-09 00:58

Здравейте казвам се Юлия на 33г имам две момиченца 6г едното а другото на 6мес.Обичам много цветятя и грижата за тях.Приятно ми е да се запознаем и да обменяме опит и знания.
 Re:
Дата:   24-08-09 11:44

[smilie24] Добре дошла Юлия,дано тук ти хареса!Само не разбрах от къде си?Да са ти живи и здрави принцесите!!!Аз съм Еми от Варна. [smilie25]
 Re: Всичко за нашите цветя
Автор: donni 
Дата:   24-08-09 13:41

Здравейте,казвам се Донка.От гр.Лясковец.Обичам много цветята и реших да потърся приятели.Имам доста цветя.Тези дни бях провокирана от вас скъпи приятели.Аз имам коледниче иразбрах ,че имало и кактус който цъвти за великден.Има и билка Великденче.Имам и кактус Лимба или жаба който знае повече да пише. написа:

>
 Re:
Дата:   24-08-09 15:05

Извинете ме от едно село близо до варна.Има лоша репотация.Надявам се това да не е проблем за някого.Който е от Варна го знае и знае какво имам предвит.с.Игнатиево
 Re:
Дата:   24-08-09 17:28

Ооо..Юлия какви си ги мислиш то навсякаде има и черни овце.Нали сме се събрали тук чрез нашите цветя и контакти да живеем в един по красив и подреден свят.На 6.9.13ч.имаме сбирка .Следи форума и ако имаш възможност ще се радваме на пресъствието ти.Аз съм Вили от Варна.
 Re:
Дата:   24-08-09 17:41

Благодаря за ръзбирането.Надявам се да успея да дойда на някоя поне
Автор: МЕМИ 
Дата:   24-08-09 18:19

Здравейте! Аз съм Мария от Ивайловград. На 45 години съм, със син и дъщеря съответно на 21 и 19 години.
 Re:
Автор: janka57 
Дата:   24-08-09 18:42

Добре дошла,Мария!Надявам се да ти хареса в сайта,а градината и цветята ти са прекрасни - моите поздравления!Аз съм Янка от Ловеч на 52г.
Автор: natalka84 
Дата:   24-08-09 19:04

приятно ми е
 Re:
Дата:   24-08-09 19:39

Здравей , Мария , приятно ми е да се запознаем.Аз съм Илиана и съм от Пловдив.Имам приятели в Ивайловград ,но никога не съм била там.
Впечатлена съм от първите ти снимки,браво!
 Re:
Дата:   24-08-09 21:27

natalka84от де си мила как ти е името кажи нещо повече за теб и семейството.В този форум сме живи хора които си помагаме в трудности обменяме опит и си контактуваме.Надявам се че ше ни се представиш подобаващо..Аз съм Вили от Варна.
 Re:
Автор: МЕМИ 
Дата:   25-08-09 10:15

Здравейте! Аз от 5-6 месеца редовно влизам в този сайт. Много ми е приятно, като чета темита и черпя полезна информация. В най-скоро време ще кача снимки от ивайловградския край. Зная, че много малко са тези, които са го посетили.
 Re:
Автор: shinka 
Дата:   25-08-09 10:32

Здравей Миме!Аз мисля даже че се беше представяла,но после изчезна ...Аз също съм от онзи край,повечето ми роднини са в Ивайловград,дори в момента дъщеря ми е там на гости!Ще се радвам да видя снимки от нашият приказен край!Аз се казвам Шинка ,на 36г.с две дъщери!Добре дошла!!!
 Re:
Дата:   25-08-09 11:02

Здравей и от мен.Дано се чувстваш добре сред нас.И аз съм от скоро но ми е доста добре сред вички тези приятни хора.Бях регистрирана и в други сайтове но там не се чувствах така добре.
Автор: NETI68 
Дата:   25-08-09 21:08

Здравей мила,от един месец съм в този сайт и ми харесва,макар че не всички сме еднакви.Аз съм от Дряново-Габрово,но съм омъжена от 22год. във Бяла-Русе и жевея там.Имам син на 21г.Слабост са ми цветятя,природата,домашните любимци и рибата
Автор: frumi 
Дата:   26-08-09 11:37

Привет, вече мога да се похваля, че моята Градина се увеличи с още едно "ЦВЕТЕНЦЕ" казва се ПРЕСЛАВА[smile] [smilie21]
 Re:
Дата:   26-08-09 11:41

Честито , Руми !!!!!!!!Да е жива и здрава Преслава ,да расте и да ви радва !Дано повече такива новини има в сайта ни ![smilie21] [smilie25] [smilie21]
 Re:
Дата:   26-08-09 11:45

Да е жива и здрава и много да ве радва
 Re:
Автор: sofia10 
Дата:   26-08-09 11:54

Да ви е жива и здрава малката прелест[smilie25] [smilie21]
Автор: hero1914 
Дата:   26-08-09 12:08

Zdraveite,az sym Mariqna i sym ot Yambol ako ima sygrajdanki molq pishete shte se radvam mn mi e drago 4e sym 4ast ot semeistvoto [smilie25] [beer]
Автор: rumqna80 
Дата:   26-08-09 16:56

Здравейте,и от мен аз съм Румяна на 29г. от Дулово омъжена съм тук иначе съм от Силистра.От месец съм в сайта и много се радвам че съм тук научават се много неща.Имам двама сина на 9г.и на 4г.Бъдете всички много щастливи и нека се забавляваме заедно в любимия сайт!!!
Автор: sweet 
Дата:   27-08-09 10:36

Здравейте, приятно ми е да се запознаем
Аз съм Дени и живея от доста време в София
 Re:
Дата:   27-08-09 11:33

Здравей Дени приятно ми е аз съм Юлия дано се чувстваш добре сред нас.
 Re:
Автор: sweet 
Дата:   27-08-09 11:35

Здравей Юле, разбира се че ще е приятно [smile]
 Re:
Дата:   28-08-09 22:28

[smilie25] Привет на новите цветенца!!!Тук е хубаво и забавно,е....тези дни е мааалко по-спокойно с купоните,но все пак...ЛЯТО Е!!!Аз съм Еми от Варна [smilie25]
 Re:
Дата:   12-09-09 16:12

[smilie25]Привет на новите цветарки/и! Тук е мястото,където можете да се представите и да научите повче и за нас![smilie24]

Re:
Автор: nikolova47 
Дата:   12-09-09 20:41

Здравейте съфорумци, приятно ми е да се представя, казвам се Жечка Николова и съм от гр. Средец, обл. Бургас[beer] [smilie19] [beer] [smilie19] [beer]
Автор: svd_6 
Дата:   12-09-09 20:44

Здравейте всички малки ,големи и още по- големи цветенца

Казвам се Светла на 46г. от София омъжена с две деца.

Сайта е прекрасен освен полезната информация за цветята ,надявам се да намеря и много приятели [smile]
 Re:
Автор: cimengozlu 
Дата:   12-09-09 21:01

здравейте на всички и аз съм от Бургаски област
 Re:
Дата:   12-09-09 21:28

cimengozlu ако обичаш представи се от кой град или село си от Бургаска област[smilie25] [smilie18] [smilie19] [smilie25] [smilie18] [smilie19]
 Re:
Дата:   12-09-09 21:59

здравей Светле добре дошла сред нас, аз съм Юлия приятно ми е.

Публикацията е редактирана (12-09-09 22:00)
 Re:
Дата:   13-09-09 15:20

[smilie25] Добре дошли Светле и Жечка!!![smilie24] [smilie24] [smilie24] Тук е хубаво,дано ви харесва![smilie25] [smilie25] [smilie25]

Re:
Дата:   13-09-09 18:15

Добре дошли на всички новички надяваме се да ви хареса и да станем приятели.Питайте за всичко което ви интересува за отглеждането на нашите любими цветенца пари не взимаме само някой друг резник от това онова ха ха ха [smilie19]

Re:
Автор: svetla2009 
Дата:   13-09-09 19:21

Здравейте!
Малко в обратен ред.
Аз съм една от новите в пловдивската група. Казвам се Светла. Омъжена, с две деца. Радвам се, че съм сред Вас![smile]
 Re:
Дата:   13-09-09 20:16

[smilie24]Привет Светле,хубаво е на срещите,нали???[smilie25]

Re:
Автор: кунди 
Дата:   13-09-09 20:35

Привет и от мен за всички нови съфорумци![smilie24]
 Re:
Автор: svetla2009 
Дата:   13-09-09 21:08

http://best-image.ucoz.ru/_ph/67/241604375.gif
Благодаря на всички за топлото посрещане!

Re:
Дата:   14-09-09 18:07

БЛАГОДАРЯ ЧЕ МИ ПРИЕХТЕ НЕ КА БОЖИЯТА БЛАГОСЛОВИЯ Е НАД ВАС
 Re:
Дата:   14-09-09 19:54

Здравей,Юлия
 Re:
Дата:   14-09-09 20:00

Здравей ,Бадемче и на мен ми е приятно
Толкова много цветя има тук ,че може и да се затрудня със запомнянето на всички имена ,а пък като дойде цветница мале ще искам жокер[smilie5]
Автор: toni76 
Дата:   14-09-09 21:48

Привет на всички. Аз съм Тони,на 33години, семейна, живея в София и много скоро ще имам нужда от Вашата помощ [smilie25]
Автор: donni 
Дата:   15-09-09 18:51

Здравейте,на всички цветенца.Аз съм Донка от Лясковец.Не ви се представих веднага а направо се гмурнах в морето от толкова много красота събрана на едно място,затова ви се извинявам най-искренно.igabeva написа:

> [smile] Каня новите съфорумци да се представят в тази тема с
> няколко изречения.
> Казвам се Илиана , от Пловдив съм , на 52 години , семейна
> .[smilie25]
>

>
> Публикацията е редактирана (28-07-09 20:30)
 Re:
Автор: zuza2003 
Дата:   17-09-09 17:17

здравейте и от мен .Аз съм Даниела от Габрово на 30 год. съм семейна с 2 деца[smile] [smile] [smile]
 Re:
Дата:   17-09-09 22:34

[smilie25] Привет Даниела! Много си млада,а вече си свършила две прекрасни,важни неща - децата ти!!!Дано с нас ти е приятно! Еми от Варна.[smilie25]Привет и на теб Дони,надявам се тук да ти хареса!!![smilie24] [smilie24] [smilie24]И на теб Тони здравей,дано се радваме заедно!!![smilie18]

Публикацията е редактирана (17-09-09 22:41)
Автор: maria0422 
Дата:   17-09-09 23:01

privet kazvam se maria ot dobri4 semeina imam dete na 6 godini kazva sa polina mnogo mi priqtno da sam sred vas
 Re:
Дата:   17-09-09 23:17

[smilie25] Добре дошла сред нас,Мария! Дано тук ти е приятно!!![smilie24]

Re:
Автор: maria0422 
Дата:   18-09-09 16:01

mersi[smilie24]
 Re:
Дата:   18-09-09 23:21

Добре дошла Мария.Радвам се че си от Добрич.Аз съм Вили 35 години живея във Варна но съм от Добрич.
 Re:
Дата:   19-09-09 22:15

Здравейте всички новички цветолюбки радвам се че сте сред нас нека любовта към красотата ни събира и обединява!
 Re:
Автор: kristinas 
Дата:   22-09-09 22:58

Здравейте!!![smile] Тук съм по вина на Надето, тя ми каза за този прекрасен форум и ето ме!!![smilie3] Казвам се Кристина, от Пловдив съм, на 27 години, работя като застраховател, имам 2 деца - момиче и момче... [smilie8]
Автор: Julie 
Дата:   23-09-09 16:00

Здравейте и от мен, Юлето от Лом, с някои от вас вече се познаваме, радвам се, че съм тук[smilie25]
 Re:
Автор: elito77 
Дата:   23-09-09 16:21

Привет на всички
 Re:
Автор: кунди 
Дата:   23-09-09 19:19

Привет и от мен на новите съфорумци![smilie24]
Автор: neti68 
Дата:   24-09-09 23:23

Аз съм Недка-Нети от гр.Бяла на 41 години,омъжена син на 20години и обичам много цветята,икони,природата и домашни любимци.Добре дошли на всички нови,аз съм от 4месеца в този сайт и е много прекрасно тук.http://best-image.ucoz.ru/_ph/25/343817097.gif
 Re:
Дата:   24-09-09 23:55

[smilie25]Привет на новодошлите!Доно сме заедно по-дълго![smilie24] [smilie24] [smilie24]

Автор: marisveta 
Дата:   25-09-09 15:01

Здравейте и от мен.
Аз съм Мари от Ямбол,но от една година живея във Варна.
Тук в сайта съм от скоро,но много ми харесва.Ще се радвам да се запознаем.

Публикацията е редактирана (25-09-09 19:53)
 да се запознаем
Автор: бибинка 
Дата:   25-09-09 15:40

аз съм Данчето Здравкова от София
моето хоби и непреодолима страст са цветята
обичам да ръкоделствам плета на една и две куки бродирам икебани композиции от сухи
цветя фигурки от корени и клони и въобще
всичко свързано с природата. имам и селска къща където имам много цветя.
приятно ми е да гледам цялата красота,която
показвате и да се запозная с Вас.
 Re:
Автор: vanq_29 
Дата:   25-09-09 16:12

Здравейте! Аз съм отдавна в сайта,но също така и много отдавна не съм имала време да влизам в тук за което много съжалявам защото тук е много приятно [smile] За тези който не ме познават приятно ми е аз съм Ваня на 33г. от Стряма.
 Re:
Дата:   25-09-09 16:22

Здравейте на всички новодощли, сигурна съм че ще ви хареса. Добре дошла на Мари във Варна надявам се на следващата среща да се видим лично[smilie19]
 Re:
Автор: talasam 
Дата:   25-09-09 17:49

Привет на новите цветенца, радвам се , че нашето семейство се увеличава.[smile] Тук ще си прекарате страхотно.[smilie25] [smilie25] [smilie25]
 Re:
Дата:   25-09-09 22:56

[smilie25] Добре дошли на всички нови цветенца!Мари,имаме сбирки в темата "Хайде Варна" следи за срещи,добре си дошла!Данче,и софиянки се организират![smilie24] Еми - Варна [beer]

Re:
Дата:   20-10-09 20:59

Нови цветенца предсавете се..тук е мястото да се запознаем[smile] [smile]
Автор: despinald 
Дата:   21-10-09 08:35

ЗДРАВЕЙТИ КАЗВАМ СЕ ДЕСПИНА И СЪМ ОТ БУРГАС.ОМЪЖЕНА СЪМ ИМАМ ДЕТЕ НА ТРИ ГОДИНКИ.РАБОТЯ НО В МОМЕНТА СЪМ В ОТПУСК[]
 Re:
Автор: rusowelka 
Дата:   21-10-09 08:40

Здравей Деспина добре дошла в нашето семейство,надявам се да се чустваш добре тук.Аз съм Таня от Варна[smilie24]
Автор: despinald 
Дата:   21-10-09 10:26

ОТ СКОРО СЪМ В САЙТА И НЕЗНАМ КОГА СИ ПИШЕТЕ[smile]
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   21-10-09 13:39

Здравейте.Много ми е приятно че попаднах в този сайт.Казвам се Петя на 61г.от Ботевград.Може би съм най-възрастна от всички.
 Re:
Автор: jivkatodorova 
Дата:   21-10-09 17:01

Здравейте!Възрастта няма значение [smilie3] важна е любовта към цветята

Автор: niki_671 
Дата:   21-10-09 19:53

здравейте аз съм от панагюрище много ми харесва саита но бих искала да си пишем а незнам как
Автор: ianos68 
Дата:   21-10-09 20:13

Здравейте аз съм Соня и съм от Нови Искър. Случайно отворих тизи сайт, и останах очарована от всички тези красоти които са тук. И аз се регистрирах. Преглеждайки снимките и коментарите останах с впечатление че сте приятели помеждуси ще се радвам ако и мен ме включите във вашата група.

Публикацията е редактирана (21-10-09 20:16)
 Re:
Дата:   21-10-09 20:16

[smilie25] Добре дошли на всички нови цветолюбиви!!!niki_671 както сега си влязла във форума,има най-различни теми,нали? Така,избираш си тема,кликваш на "край",влизаш и виждаш последните мнения.Ако искаш се включваш с коментар!Най-горните теми са последно посетени.Това е.[smilie24] Приятно ми е: Еми - Варна [smilie25]

Re:
Дата:   21-10-09 20:31

[smilie25] Добре дошла и на теб Соня,дано ти хареса сред нас!!![smilie25]
 Re:
Автор: kapinka 
Дата:   21-10-09 21:03

Привет на всички нови момичета!Соня аз съм от Своге и често ходя до Нови Искър.Петя и твоят град посещавам често,сина ми е студент там.
 Re:
Автор: Норита 
Дата:   22-10-09 00:27

Добре дошли на всички нови в прекрасния сайт -;За дома!!! Надявам се ,тук сред нас, да си прекарате приятно времето,аз мисля ,че ще е така ,но вие сами ще, разберете това !!! Успех с цветята![smilie25] [smilie18] [smilie25]
 Re:
Автор: elito77 
Дата:   22-10-09 05:21

Здравейте,на всички цветенца.[smile] [smile] [smile]
 Re:
Автор: kazakova 
Дата:   22-10-09 10:10

Привет на всички нови цветенца.Тук ще се чуствате много добре сайта е страхотен и хората са много готини.Аз съм Веси и ми е много приятно да ви познавам всички вас.[smile] [smilie25]

Re:
Автор: ianos68 
Дата:   22-10-09 12:12

Благодаря на всички за радушното посрещане. Няма ден в кото да не влизам по няколко пъти в сайта за да се наслаждавам на красотите които се публикуват тук.
 Re:
Автор: petia_d 
Дата:   22-10-09 13:31

Благодаря мили цветенца за хубавото посрещане.Повече от месец аз влизам в този сайт и се чувствам прекрасно сред тази красота.Радвам се че попаднах тук.[smile]
 Re:
500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at root@localhost to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.