РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re:
Автор: mukky 
Дата:   22-08-09 13:09

Руми, ние за това сме в този сайт - да си помагаме и споделяме.
Ако желаеш ще имаш всичко, което и ние имаме, за да направиш градина с много цветя.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rumivankova 
Дата:   22-08-09 18:22

Казвам се Румяна и съм от село Николово-Русенско.Живея в къща от 3 години.Много ми харесва,защото мога да отглеждам много цветя,ама не всички цветя на земята.[smilie25].Семейна съм имам 3 деца и 1 внук на 2,7 години.На 47 години съм.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: katq6814 
Дата:   22-08-09 20:00

здравеите.казвам се катя от пловдив на41 години. много ми беше приятно на срещата.[shtrak]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   22-08-09 20:16

[smilie24] Добре дошли момичета!!!Еми[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nevidimata 
Дата:   22-08-09 22:03

Здравейте! Аз съм Таня от град Карнобат! Приятно ми е да се запозная със всички вас! на 36 години съм и много обичам цветята. Семейна съм и имам една дъщеря на 16 години!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: igabeva 
Дата:   22-08-09 22:06

Здравей ,Таня ! Радвам се ,че вече си видима ...[smilie25] приятно ми е да се запознаем , Илиана съм.



Публикацията е редактирана (22-08-09 22:27)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   22-08-09 22:18

[smilie24] Привет Таня,радвам се да се запознаем,да се забавляваме заедно![beer]
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: genoveva1972 
Дата:   23-08-09 20:41

Здравейте казвам се Геновева от Добрич семейна сьм с две палави момчета на 6 и 14 години.Нова сьм в сайта и се надявам да намеря много приятели.[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vili.mi6o 
Дата:   23-08-09 22:20

Здравей Геновева идобре дошла при нас.Аз също съм от Добрич от 35 години живея във Варна но често си ходя до родния град.На 6.9.от13ч.пред делфинариома имаме сбирка.Изкарваме си забавно и си разменяме цветя.Ще се радвам ако имаш възможност да дойдеш.Казвам се Вили.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: igabeva 
Дата:   23-08-09 22:22

Здравей, Геновева! Добре дошла и приятно да си прекарваш в сайта ...[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   23-08-09 22:43

[smilie25] Привет Геновева,добре дошла при нас - цветенцата!!!Ще се радваме,ако успееш за срещата,следи темата във форума до галерия и ако не можеш сега,някой друг път!!![smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: debyra 
Дата:   24-08-09 00:58

Здравейте казвам се Юлия на 33г имам две момиченца 6г едното а другото на 6мес.Обичам много цветятя и грижата за тях.Приятно ми е да се запознаем и да обменяме опит и знания.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   24-08-09 11:44

[smilie24] Добре дошла Юлия,дано тук ти хареса!Само не разбрах от къде си?Да са ти живи и здрави принцесите!!!Аз съм Еми от Варна. [smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re: Всичко за нашите цветя
Автор: donni 
Дата:   24-08-09 13:41

Здравейте,казвам се Донка.От гр.Лясковец.Обичам много цветята и реших да потърся приятели.Имам доста цветя.Тези дни бях провокирана от вас скъпи приятели.Аз имам коледниче иразбрах ,че имало и кактус който цъвти за великден.Има и билка Великденче.Имам и кактус Лимба или жаба който знае повече да пише. написа:

>
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: debyra 
Дата:   24-08-09 15:05

Извинете ме от едно село близо до варна.Има лоша репотация.Надявам се това да не е проблем за някого.Който е от Варна го знае и знае какво имам предвит.с.Игнатиево
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vili.mi6o 
Дата:   24-08-09 17:28

Ооо..Юлия какви си ги мислиш то навсякаде има и черни овце.Нали сме се събрали тук чрез нашите цветя и контакти да живеем в един по красив и подреден свят.На 6.9.13ч.имаме сбирка .Следи форума и ако имаш възможност ще се радваме на пресъствието ти.Аз съм Вили от Варна.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: debyra 
Дата:   24-08-09 17:41

Благодаря за ръзбирането.Надявам се да успея да дойда на някоя поне
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: МЕМИ 
Дата:   24-08-09 18:19

Здравейте! Аз съм Мария от Ивайловград. На 45 години съм, със син и дъщеря съответно на 21 и 19 години.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: janka57 
Дата:   24-08-09 18:42

Добре дошла,Мария!Надявам се да ти хареса в сайта,а градината и цветята ти са прекрасни - моите поздравления!Аз съм Янка от Ловеч на 52г.
Отговори на това съобщение
 Re: Хайде да се запознаем :))))))))))))))
Автор: natalka84 
Дата:   24-08-09 19:04

приятно ми е
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: igabeva 
Дата:   24-08-09 19:39

Здравей , Мария , приятно ми е да се запознаем.Аз съм Илиана и съм от Пловдив.Имам приятели в Ивайловград ,но никога не съм била там.
Впечатлена съм от първите ти снимки,браво!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vili.mi6o 
Дата:   24-08-09 21:27

natalka84от де си мила как ти е името кажи нещо повече за теб и семейството.В този форум сме живи хора които си помагаме в трудности обменяме опит и си контактуваме.Надявам се че ше ни се представиш подобаващо..Аз съм Вили от Варна.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: МЕМИ 
Дата:   25-08-09 10:15

Здравейте! Аз от 5-6 месеца редовно влизам в този сайт. Много ми е приятно, като чета темита и черпя полезна информация. В най-скоро време ще кача снимки от ивайловградския край. Зная, че много малко са тези, които са го посетили.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: shinka 
Дата:   25-08-09 10:32

Здравей Миме!Аз мисля даже че се беше представяла,но после изчезна ...Аз също съм от онзи край,повечето ми роднини са в Ивайловград,дори в момента дъщеря ми е там на гости!Ще се радвам да видя снимки от нашият приказен край!Аз се казвам Шинка ,на 36г.с две дъщери!Добре дошла!!!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: debyra 
Дата:   25-08-09 11:02

Здравей и от мен.Дано се чувстваш добре сред нас.И аз съм от скоро но ми е доста добре сред вички тези приятни хора.Бях регистрирана и в други сайтове но там не се чувствах така добре.
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook