РЕГИСТРАЦИЯ | КОНТАКТИ | ЗА РЕКЛАМА  
Име: Парола: Забравена парола
статии цветя рецепти галерия Каталог
 Нова тема  |  Всички теми  |  Към тема  |  Търсене   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   13-08-09 01:03

[smilie24]О,ще ни е хубаво!!![beer] [beer] [beer]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: flora_07 
Дата:   13-08-09 14:32

Привет на всички !
Изчаквах да се включа, защото не беше уточнено времето на почивката ми.Оказа се че ще липсам на другата среща.Затова сега ще съм на линия.Имам някои цветенца за раздаване.Прегледайте и чакам заявки днес и утре.

http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IMAGE_ID=1161956&USER_ID=77730



Публикацията е редактирана (04-09-09 09:36)
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   13-08-09 15:34

[smilie25] О,Снежи...привет! Всички са мн.хубави!Ако може...пу за мен от драцената!???Радвам се,че ще се видим![smilie24] [smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dani_7 
Дата:   15-08-09 08:09

Честито, Успение Богородично на всички цветенца в сайта,
а най-много на Варненските...
Бъдете живи, здрави и много щастливи,
и нека усмивките ви не слизат от цветните ви личица !!!
Приятно изкарване на всички !!!



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rusoliavka 
Дата:   15-08-09 13:57

Здравейте момичета ако имате клончета от сакъзчета, мушката или нещо подходящо за сандъче че седи празно горкото[smilie8]
да ми донесете довечера ако обичате
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: igabeva 
Дата:   16-08-09 10:03

Добро утро , варненки ! Време е да ставате и да ни разкажете как ми на срещата. Хайде,чакаме и снимките ....[smilie3]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   16-08-09 11:46

[smilie25] Ехо...привет на всички! Срещата се състоя,присъствахме 5 сладуранки,ще имаме възможност да разгледаме снимките днес по-късно,или утре!Снежи/флора/ ни документира! Рапорт даден! Поговорихме за много неща и цветенца си" изпросих" за което благодаря момичета...имаше много хора на всякъде,все пак беше празник и ден на Варна!Пак ще се виждаме,но....ще пишем и отсъствия и без извинителни бележки....[smilie19]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   22-08-09 20:28

[smilie25] Ехо......свирвам сбор на 06.09 /неделя/ пред "Делфинариума" в 13ч. Съгласни?Ще погледаме делфините за ранообразие и ще пийнем кафенце,има хубава сладкарница!!Хайде да се преброим![smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Julka 
Дата:   22-08-09 21:24

Привет Еми!Никога не сън ходила в Делфинариума и много ми се иска да дойда...Ако се преборя с финансите ще дойда!
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   22-08-09 21:27

[smilie25]О,Юлк,моля те....ЕЛА!!!Ще провера дали ще има и представление и колко струва,но ако не,ще ги гледаме под вода от сладкарницата,ще е супер,ако можеш да дойсеш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![smilie18]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rusoliavka 
Дата:   22-08-09 21:49

Аз съм за[smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   22-08-09 22:00

[smilie24]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vili.mi6o 
Дата:   23-08-09 15:41

И аз съм за...
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dani_7 
Дата:   23-08-09 16:56

Бройте и мен този път и да ми дойдат гости ще ги докарам ако трябва и тях...:):):)
15 лв е представлението за делфинариума...
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zlare 
Дата:   23-08-09 17:01

ПРИВЕТ ВАРНА.....ОБИЧАМ ТОЗИ ГРАД......ПОЗДРАВИ НА МОРЕТО...НАЙ-ОБИЧАМ ДА ХОДЯ НА ЖУРНАЛИСТА.....
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   23-08-09 18:15

[smilie24] Аз живея на една спирка от там Zlare много си го харесвам и аз!Радвам се момичета,ще се видим!!![smilie25]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elisto 
Дата:   25-08-09 14:53

[smilie24]Там съм![smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kamipan 
Дата:   26-08-09 11:06

Много се радвам за вас Момичета. Мястото за среща определено си го бива. Аз на първи си пътувам обратно за София, тъй че пак се разминаваме. Но на вас ви пожелавам да си изкарате приятно! Датата е хубава, все пак имам РД тогава.[smile]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: debyra 
Дата:   27-08-09 11:04

Зравейте помогнете ми къде във варна мога да си купя кладиуми?от всичките ръсцветки или поне някой от тях.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   29-08-09 18:02

[smilie25] Остава една седмица до срещата,приемаме и гости!Хайде,ще се чакаме в сладкарницата,който е пръв да сяда,да запазва маса!!![smilie25] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iana-k 
Дата:   01-09-09 14:17

Здравейте и от мен! Ще се постарая да дойда и лично да се запознаем, ще ми бъде приятно.
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rusoliavka 
Дата:   03-09-09 19:40

Момичета ще кастря стйния клен ако някой иска за неделя ?
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   03-09-09 22:48

[smilie25] Танче,ако не обича много светлина брой ме за клена.Да се похваля,цъфна ми хибито,dimi63 - благодаря ти!!![beer]
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rusoliavka 
Дата:   03-09-09 23:05

Еми обича светлина, за да цъвти до много късно . Там откъдето го взех го дъргат цяла година на закрит балкон ,няколко пъти го режи и все е до тавана отрупан с цветове
Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: бадема 
Дата:   03-09-09 23:17

[smilie2] О,значи не става за мен! Жалко!!!Нищо,някой друг ще му се радва![smilie25]
Отговори на това съобщение
 Всички форуми  |  Всички теми  |  Дървовиден изглед   << По-нова тема |  |  | По-стара тема >> 


 първа  назад  1  2 ..  10  [11]  12 ..  20 ..  26  27     всички  напред  последна
За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »




Материалите в този сайт са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.
Copyright © 2024 www.zadoma.com. Всички права запазени.

Станете почитател на ЗаДома във Facebook